קרן פנסיה

יציאה לפנסיה היא כבר לא מושג מאיים, אלא תקופת חיים נחשקת שרובנו מצפים לה. אבל כדי שנוכל לצאת לפנסיה כמו שאנחנו חולמים, להתקיים בכבוד ולחיות בגמישות כלכלית מקסימלית, חובה לתכנן אותה כמו שצריך.

האפיק המקובל והגמיש ביותר לחיסכון פנסיוני הוא קרן פנסיה, שלה לוגיקה פשוטה: במהלך שנות העבודה מפריש המעביד או העובד העצמאי חלק מההכנסה לקרן הפנסיה, הכספים מושקעים באפיקים שונים המגדילים את החיסכון, ובעת הפרישה מקבל החוסך קבצה חודשית לשארית חייו, הנגזרת מהסכום שחסך.

קרן הפנסיה כוללת, לצד החיסכון, שני רכיבים ביטוחיים נוספים: ביטוח שארים וביטוח אבדן כושר עבודה. אלה מבטיחים שגם במקרה של תאונה, מחלה או חס וחלילה מוות – החוסך ומשפחתו יוכלו להמשיך ולהתקיים בכבוד מבחינה כלכלית.
הרכיבים השונים בקרן פנסיה הינם גמישים, וחשוב לקחת בחשבון מאפיינים מקצועיים ואישיים שונים בבחירת המסלולים. למשל, אין היגיון שרווק יפריש ביטוח שארים.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית המתמחה בשירות פרטני, אנחנו מתאימים באופן אישי את המסלולים השונים עבור כל לקוח, תוך התייחסות קפדנית לכל המאפיינים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים שלכם, ודואגים לכיסויים המתאים עבורכם ועבור משפחתכם. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שכספיכם מנוהלים על הצד השקול, המקצועי והטוב ביותר, דבר שמבטיח שבבוא היום תזכו בביטחון הכלכלי הראוי.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן