ביטוח אובדן כושר עבודה

כמעט כולנו מסתמכים לגמרי על עבודתנו כמקור הפרנסה והקיום הכלכלי שלנו ושל המשפחה, עכשיו ובעתיד. חשבתם פעם מה יקרה אם חס וחלילה תעברו תאונה או מחלה ולא תוכלו לעבוד יותר? לא נעים לחשוב על זה, אבל במצב כזה אתם ומשפחתכם עלולים למצוא את עצמכם במצב כלכלי קשה מאוד.

לכן, כאנשים אחראיים חשוב לזכור גם את התרחישים הלא נעימים האלה ולהתכונן אליהם מראש, על ידי ביטוח אובדן כושר עבודה מתאים שיבטיח את המשך קיומה הכלכלי התקין של המשפחה בעת צרה. אם חס וחלילה ייפגע כושר העבודה שלכם באופן זמני או קבוע, המשפחה עדיין תוכל לשמור על רמת החיים אליה הורגלה.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו מתאימים את מסלולי הביטוח הנכונים עבור כל לקוח, על פי סוג עבודתו, הכנסותיו ומצבו המשפחתי. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שכספיכם מנוהלים על הצד הטוב ביותר, ושיש מי שידאג למשפחה במקרה של אובדן כושר עבודה. אם חלילה תאלצו להתמודד עם מחלה או תאונה, הפרנסה תהיה פרט אחד שלא תצטרכו לדאוג לו.

לכן חובה לתכנן גם את הבלתי מתוכנן, להיערך מראש לכל תרחיש, ולדאוג לביטוח חיים מתאים שיבטיח את המשך קיומה הכלכלי התקין של המשפחה בעת אסון. במקרה של זמנים קשים המשפחה תאלץ להתמודד עם מצב חדש ולא פשוט. ביטוח חיים מסיר דאגה אחת, ומבטיח שהמשפחה תוכל לשמור על רמת החיים אליה הורגלה.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו מתאימים את מסלולי הביטוח הנכונים עבור כל לקוח, על פי מצבו המשפחתי, צרכיה הכלכליים של המשפחה, תחום העיסוק ועוד. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שכספיכם מנוהלים על הצד הטוב ביותר, ושיש מי שידאג למשפחה במקרה של חס וחלילה מוות או של אובדן כושר עבודה.

עכשיו, אחרי שביטחתם את עצמכם, ואתם יודעים שהמשפחה בידיים טובות, אפשר להפסיק לחשוב על התרחישים הרעים ולהתמקד בתרחישים הנעימים שקורים כאן ועכשיו.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן