קרן השתלמות

כבר יש לכם חיסכון לטווח הבינוני? כשתרצו לקנות דירה, לשדרג את האוטו, לצאת לטיול עם כל המשפחה או לערוך בת מצווה לילדה, תרצו שיהיה לכם חיסכון כזה, ותרצו כמובן שהוא יהיה כמה שיותר גדול. קרן השתלמות היא ללא ספק הדרך הטובה והמשתלמת ביותר לעשות זאת.

מכל אפיקי החיסכון הקיימים במשק, קרן השתלמות היא היחידה שמקבלת פטור ממס (עד לתקרה הקבועה) – חיסכון עצום בכסף. אם אתם שכירים היתרון הגדול הוא שלא רק אתם מפקידים את הכספים, אלא גם המעסיק מפקיד עבורכם כספי חיסכון. מאחר שגם הפקדות המעסיק פטורות ממס, יוצא שכולם מרוויחים. ואם אתם עצמאיים – גם אתם תוכלו להפקיד כספים בקרן השתלמות וליהנות מהטבות המס. בסוף תקופה של שש שנים נפתח החיסכון, ואתם חופשיים להגשים את החלום הבא, מה שהוא לא יהיה.

קרן השתלמות שמנוהלת בצורה האמינה, האחראית והשקופה ביותר, תבטיח תשואות גבוהות ותגדיל את החיסכון. מתוך ההבנה הזאת אנחנו נותנים ללקוחותינו את השירות האישי והמקצועי ביותר. הליווי האישי של איש הקשר שלכם בניהולית נותן לכם את השקט הנפשי להיות בטוחים שכספיכם מנוהלים בידיים הטובות ביותר, ואת הביטחון שהפירות הולכים וגדלים, ומחכים שתקצרו אותם בסוף תקופת

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן