ביטוח מחלות קשות

לכם זה לא יקרה… ואם חלילה כן, הרי יש לכם ביטוח בריאות!
למרבה הצער, לא כך זה עובד. כל מי שהכיר חולה במחלה קשה יודע שההוצאות על הטיפול הרפואי הן רק קצה הקרחון של העלות הכספית העצומה שנושאת עמה מחלה קשה. החולה מפסיק לעבוד ולפרנס, נזקק לטיפולים משלימים ולעזרה מיוחדת להתמודד עם המצב, והוצאות חדשות וכבדות צצות כל הזמן.

ביטוח מחלות קשות מעניק לחולים ולמשפחתם את אורך הנשימה הכלכלי הדרוש כדי להתמודד בכבוד עם מצב של מחלה קשה. בין אם מדובר בשימור רמת החיים של החולה ומשפחתו ובין אם יש אפשרות להקלה בעזרת רכישת שירותים או ציוד מסוגים שונים – הפיצוי הכספי שתקבלו במקרה מחלה קשה יאפשר לכם להתמקד באתגר האמתי: החלמה והתאוששות.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו בניהולית מתמקדים בשירות על פי צרכי הלקוח. נשמח להיפגש אתכם ולדון בפוליסת ביטוח מחלות קשות שתעניק לכם את השקט הנפשי והביטחון הכלכלי. בזכות עבודתנו עם חברות הביטוח המובילות, אנחנו משיגים עבורכם את התנאים הטובים ביותר על מנת שבעת הצורך תקבלו כמה שיותר.

לכן, כאנשים אחראיים חשוב לזכור גם את התרחישים הלא נעימים האלה ולהתכונן אליהם מראש, על ידי ביטוח אובדן כושר עבודה מתאים שיבטיח את המשך קיומה הכלכלי התקין של המשפחה בעת צרה. אם חס וחלילה ייפגע כושר העבודה שלכם באופן זמני או קבוע, המשפחה עדיין תוכל לשמור על רמת החיים אליה הורגלה.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו מתאימים את מסלולי הביטוח הנכונים עבור כל לקוח, על פי סוג עבודתו, הכנסותיו ומצבו המשפחתי. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שכספיכם מנוהלים על הצד הטוב ביותר, ושיש מי שידאג למשפחה במקרה של אובדן כושר עבודה. אם חלילה תאלצו להתמודד עם מחלה או תאונה, הפרנסה תהיה פרט אחד שלא תצטרכו לדאוג לו.

לכן חובה לתכנן גם את הבלתי מתוכנן, להיערך מראש לכל תרחיש, ולדאוג לביטוח חיים מתאים שיבטיח את המשך קיומה הכלכלי התקין של המשפחה בעת אסון. במקרה של זמנים קשים המשפחה תאלץ להתמודד עם מצב חדש ולא פשוט. ביטוח חיים מסיר דאגה אחת, ומבטיח שהמשפחה תוכל לשמור על רמת החיים אליה הורגלה.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו מתאימים את מסלולי הביטוח הנכונים עבור כל לקוח, על פי מצבו המשפחתי, צרכיה הכלכליים של המשפחה, תחום העיסוק ועוד. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שכספיכם מנוהלים על הצד הטוב ביותר, ושיש מי שידאג למשפחה במקרה של חס וחלילה מוות או של אובדן כושר עבודה.

עכשיו, אחרי שביטחתם את עצמכם, ואתם יודעים שהמשפחה בידיים טובות, אפשר להפסיק לחשוב על התרחישים הרעים ולהתמקד בתרחישים הנעימים שקורים כאן ועכשיו.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן