ביטוח רכב

כלי רכב הם בין פריטי הרכוש הכי יקרים מצד אחד, והכי מועדים לפורענות מצד שני. כן, כל פגיעה נושאת עלות גבוהה, וכדי שלא תאלצו להיפרד מסכומים לא מתוכננים – חשוב לרכוש את פוליסת הביטוח המתאימה. ביטוח רכב נחלק לשלושה סוגים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.

ביטוח חובה, כשמו כן הוא – וחובה לרכוש אותו לכל כלי רכב שעולה על הכביש. הפוליסה מבטחת נזקי גוף לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל, ומכסה טיפולים רפואיים ואשפוזים במקרה של תאונה. ללא הביטוח – התשלומים יחולו על הנהג. עלותם של נזקי גוף כבדים ביותר ועלולים לגרום לקריסה כלכלית.

ביטוח צד ג' מכסה נזק לרכוש שנגרם למישהו אחר עקב שימוש ברכב, ואילו ביטוח מקיף הוא הפוליסה הרחבה ביותר, המכסה את כל הנזקים שעלולים לקרות לנהג, לרכב או לצד ג' עקב השימוש ברכב, ומכסה גם גניבה, תאונות, פגיעה בזדון ונזקי טבע.

בעת תביעה תבדוק חברת הביטוח כי הרכב עמד בכל תנאי המיגון והרישום הנדרשים, ולכן חשוב לדקדק בפרטים אלה בעת רכישת הפוליסה. כסוכנות ביטוח אינטימית המתמחה בשירות פרטני, אנחנו מתאימים באופן אישי את הפוליסות השונות עבור כל לקוח, ודואגים לכיסויים המתאים עבורכם. בזכות עבודתנו עם חברות הביטוח המובילות, אנחנו משיגים עבורכם את התנאים הטובים ביותר, ומעניקים לכם, הלקוחות, את השקט הנפשי בידיעה שאנחנו דואגים שתהיו מבוטחים מפני כל תרחיש.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן