ביטוח עסק

השקעתם כל כך הרבה עבודה קשה בעסק שלכם ובניתם אותו לפי החזון שלכם. מי כמוכם יודע שהקמת עסק כרוכה לא רק בעבודה קשה אלא גם בהסתכנויות. גם בעלי העסק הזהירים והאחראים ביותר לא יכולים להתגונן מפני כל פגעי הטבע, להבטיח את עצמם לחלוטין מפני גניבות, או לנבא במדויק את תוחלת החיים של המכונות שלהם.

אז אתם לא יכולים להתגונן מפני כל מפגע, אבל עם ביטוח עסק אתם יכולים להיות רגועים שאם המפגע הזה יתרחש, העסק לא ייפגע כלכלית. פוליסת ביטוח עסק מתאימה מעניקה לכם מטריית הגנה מפני שלל מפגעים העלולים להקשות על העסק שלכם: מביטוח תכולת העסק במקרים של שריפה או פריצה ועד ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח אחריות מוצר, ואפילו ביטוח כנגד אובדן רווחים שנגרם בגלל נזק לרכוש העסק.

מגוון הכיסויים הנכלל בביטוח העסק משתנה בהתאם לצרכים הייחודיים של העסק שלכם, ולרצונות שלכם. כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו בניהולית תופרים עבורכם, הלקוחות, את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם. הליווי הצמוד של איש הקשר הקבוע בניהולית, מעניק לכם את השקט הנפשי בידיעה שאתם מכוסים לכל מקרה שלא יקרה. וכשאתם שקטים, העסק מתנהל הרבה יותר טוב.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן