ביטוח דירה

יש לכם דירה? סביר להניח שזהו הנכס היקר ביותר שלכם. זה אומר שגם הנזקים לדירה הם היקרים ביותר. כדי להימנע ממכות כלכליות לא מתוכננות עקב אירועים בלתי צפויים, חשוב לבטח את הדירה בפוליסה מתאימה שמכסה את כל הפגיעות האפשריות.
הפוליסה הטובה ביותר מורכבת מביטוח מבנה – שמגן עליכם במקרים של נזקים למבנה ולתשתיות, וביטוח תכולה – שמבטח מקרים של נזק לרכוש בדירה. שני הביטוחים מפצים במקרים של נזק עקב פריצות, רשלנות, פגיעה בזדון או נזקי טבע.

אבל בואו לא נשכח את הנכס האחד שהוא יקר אפילו יותר – הגוף. טיפולים רפואיים ואשפוזים הם יקרים עד בלתי אפשריים, ולכן מומלץ מאוד להוסיף ביטוח צד ג', על מנת לוודא שאם חלילה יגרם נזק בגוף או ברכוש למישהו בדירתכם, לא תאלצו לשלם על כך מכיסכם.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית המתמחה בשירות פרטני, אנחנו מתאימים באופן אישי את הפוליסות השונות עבור כל לקוח, ודואגים לכיסויים המתאים עבורכם. אנחנו מדקדקים בפרטים ומוודאים שביטוח הדירה כולל את כל התשתיות, הקרקע והציוד, על מנת שבשום במקרה לא תינזקו כלכלית. בזכות עבודתנו עם חברות הביטוח המובילות, אנחנו משיגים עבורכם את התנאים הטובים ביותר, ועושים עבורכם את מרב המאמצים על מנת שבעת הצורך תקבלו כמה שיותר.

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן