אודות ניהולית

ניהולית היא סוכנות ביטוח המתמחה בהתאמה אישית של פוליסות ביטוח ותוכניות חיסכון מכל הסוגים, לאלפי לקוחות פרטיים. אנשי המקצוע שלנו – מסוכני הביטוח, דרך מנהלי תיקי לקוחות ועד אדמיניסטרטורים – נבחרים בקפידה על מנת לשמור על סטנדרט השירות הגבוה ביותר.

כסוכנות ביטוח אינטימית ואיכותית, המתמחה בשירות פרטני ואישי, אנחנו מתאימים את המוצרים והמסלולים עבור כל לקוח. בפגישת אפיון צרכים אישית אנחנו ממפים את הצרכים הכלכליים והמשפחתיים, תחום העיסוק, הציפיות והסיכון אותו הלקוח מעוניין לקחת, וכך תופרים את הפוליסות המתאימות ביותר.

בין אם מדובר בביטוח פנסיוני, ביטוח חיים, ביטוח בריאות או ניהול פיננסים – אנו דואגים שתקבלו את התמורה שמגיעה לכם תוך מתן שירות מקצועי ויחס אישי.

נעשה את הכל כדי שהכסף שלכם יעבוד עבורכם, ישיג את התשואה המקסימלית, ובבוא היום תקצרו את התמורה הגדולה ביותר. בזכות עבודתנו עם בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילות, אנחנו משיגים עבורכם את התנאים הטובים ביותר, ועושים עבורכם את מרב המאמצים על מנת שתקבלו כמה שיותר.

המקצועיות המוקפדת, האהבה למקצוע, היחס האישי לכל לקוח והאווירה הטובה בסוכנות, הם שקנו לנו את אמון לקוחותינו ואת הצלחותינו בשטח. נשמח לתת את אותו שירות מעולה גם לכם

צרו עמנו קשר עוד היום

    ניהולית סוכנות לביטוח בע"מ
    טוליפמן 7 ראשון לציון
    טלפון: 03-7166200

    דילוג לתוכן