ליז קולדובסקי
מנהלת תפעול ביטוח חיים

טלפון: 03-7166200 שלוחה 3
סלולרי: 052-3090466
אימייל: lizk@ nihulit-ins.co.il
שם:
 
טלפון:
 
אימייל:
 
ביטוח מנהלים
בניגוד לשמו, ביטוח מנהלים אינו מיועד רק למנהלים, אלא לעובדים בכל דרג. זהו פשוט עוד סוג של חיסכון פנסיוני שנועד לספק לנו קצבה קבועה לגיל הפרישה, על מנת שנוכל לחיות בכבוד גם אחרי שנפסיק לעבוד.

בשונה מקרן פנסיה, המבוטחים בביטוח מנהלים יודעים בוודאות מה יהיה גובה הקצבה שיקבלו, לפי ההפרשות לחיסכון. בנוסף, ביטוח מנהלים כולל גם ביטוח חיים וקופה לתשלום פיצויים במקרה של פיטורים או פרישה של העובד. בשוק קיימות מגוון תכניות ביטוח מנהלים המציעות רכיבי ביטוח וחיסכון נוספים מומלצים, כמו אובדן כושר עבודה.

החל מ-2013 החליט משרד האוצר לבטל את האפשרות להצטרף לתכניות ביטוח מנהלים עם מקדם קצבה מובטח מראש. במילים אחרות, אם אתם מצטרפים רק עכשיו לתכנית ביטוח מנהלים, אין אפשרות להתחייב על סכום הקצבה שתקבלו כשתפרשו לגמלאות. למרות זאת, ביטוח מנהלים נותר אופציה אטרקטיבית במקרים רבים בגלל מגוון הכיסויים שהוא מספק, הגמישות שהוא מציע, והעובדה שעלויות הביטוח קבועות מראש ואינן משתנות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לשבת אתכם ולסייע לכם בבחירת תכנית ביטוח מנהלים שתיתן לכם תחושת ביטחון אמתית - כדי שתוכלו לחלום על הפנסיה בראש שקט.